Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowcy rano zastali niemiłą niespodziankę. "Ktoś złośliwie pourywał lusterka"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 października 2017 r. o 15:51 Powrót do artykułu
Co do zakazu parkowania: zadzwońcie do straży miejskiej. Śmieszna sprawa. Można stawać na kopercie przy bloku i zastawiać dojazd śmieciarce, straży pożarnej (bo śmietnik wiele razy się palił) czy karetce, bo... to teren spółdzielni i straż miejska tam nie interweniuje!!!! Wiem, bo dzwoniłam. No, chyba że ktoś stanie jednym kołem na trawniku. To wtedy już podlega interwencji, bo to jest niszczenie zieleni miejskiej (nie tylko spółdzielnianej). Zabawne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie chyba Was powaliło, dlaczego mamy parkować na strzeżonym parkingu i płacić skoro można parkować za darmo? To że ktoś ma samochód to oznacza ma go być stać na dodatkowe koszta?! Ten argument pochodzi z zawiści chyba że ktoś ma samochód. Ja np muszę mieć samochód a mnie nie stać, paliwo nie jest wcale tanie ale nie pracuję w jednym miejscu muszę dojeżdżać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
^^^ Co za idiota ten wyzej... sam mam samochod i wiem ze czasami ciezko jest znalezc miejsce do zaparkowania, wiec odjezdzam dalej i parkuje na najblizszym LEGALNYM miejscu, a nie zastawiam chodnikow bo mi sie nie chce przejsc troche dalej! Niestety wciaz jest za malo interwencji sluzb miejskich i takie buractwo czuje przyzwolenie zeby sie wpychac samochodami czesto pod same wejscia do budynkow...trzeba taka cholote tepic bez litosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla debilnego wandala nie ma znaczenia gdzie samochód jest zaparkowany. Mój sam. na parkingu został kopnięty w lusterko (widziałem), innym razem przerysowany czymś ostrym. Wszystkim którzy nie mają-samochody przeszkadzają. Są też szofery (furmani- od fury), którzy potrafią blokować dojazd do śmietnika, mimo stojących tablic ostrzegawczych. Przez to odpady nie zostają zabrane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można zakomunikować np.podczepiajac atrapę bomby pod spód auta na pewno pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a stawiac auto w miejscu niedozwolonym mozna? ktos sie w***l i nauczyl idiotow gdzie sie auto stawia gdybys tam nie zaparkowal pijany ktory szedl calya szerokoscia hodnika nie opieral by sie o kazde lusterko i go nie niszczyl proste te z parkingu nie sa uszkodzone tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ale te na parkingu też były uszkodzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...